Sâmbătă la ora 13:22 luam trenul din Gara de Nord spre ... Chitila. După nici 10 minute de mers cu trenul am ajuns la destinație. Din gara din Chitila am luat-o la pas având ca destinație ... Parcul Dendrologic din Chitila. Citisem câte ceva despre el înainte, așa că m-am gândit că ar putea fi locul potrivit pentru o zi însorită de octombrie.
Chitila category
Se afișează postările cu eticheta Chitila. Afișați toate postările
Un produs Blogger.
