Dis-de-dimineață, la ora 6, luam trenul spre Sighișoara. La prânz eram deja la destinație și așteptăm microbuzul spre Saschiz. La 12:30 am pornit spre Saschiz, ca să ajungem în sat jumătate de oră mai încolo. E uimitor cât de departe poți ajunge dacă te trezești cu noaptea în cap!
Saschiz category
Se afișează postările cu eticheta Saschiz. Afișați toate postările
Un produs Blogger.
